Bestyrelsen

Bestyrelsen


Bestyrelsen pr 25/6-2018:
 
 
Formand: Frederik Baun – fanoe@kunstfestival.net
Næst-forkvinde: Annegrethe Nyland – annegrethe@kunstfestival.net
Sekretær: Christina Due Beck – christina@kunstfestival.net
Kasserer: Henrik Lyngsøe – henrik@kunstfestival.net
Menig Medlem: Steine Seerup – steine@kunstfestival.net
1. Suppleant: Niels Erhardsen – niels@kunstfestival.net
2. Suppleant: Malakias Liebmann – malakias@kunstfestival.net
 
 

Fanø Kunstfestival
Hovedgaden 83
6720, Fanø
CVR 37042005

 

Hent vores vedtægter herunder:


Kontakt

Tilmelding til næste års festival, ris/ ros eller har du spørgsmål kan vi kontaktes på mail til fanoekunstfestival@gmail.com eller på kontakt formularen herunder: